Magic Lullaby
Sowia Poczta - Wersja do druku

+- Magic Lullaby (http://magiclullaby.pisz.pl)
+-- Dział:
Kroniki
(http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Postacie (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+---- Dział: Zaakceptowane (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+----- Dział: Regis Talbott (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=296)
+----- Wątek: Sowia Poczta (/showthread.php?tid=1602)

Sowia Poczta - Regis W. Talbott - 08-24-2020

Oski

[Obrazek: tumblr_mab65qoIsP1r16v74o1_500.gif]

Oski jest nieco napuszonym i niezbyt towarzyskim puchaczem wirginijskim. Niezbyt lubi, gdy zawraca mu się głowę albo zanadto z nim spoufala, ale plotka głosi, że podrapany w odpowiednim miejscu za uchem lub przekupiony właściwym smakołykiem potrafi okazać swoją lepszą stronę.

RE: Sowia Poczta - Cień - 11-08-2020

10 sierpnia 1980 r., nieco zwichrzona sowa przyniosła Regisowi ulotkę reklamową o poniższej treści:

BiggerSize!
Innowacyjny Eliksir na Powiększenie Twojej Różdżki!

Czego pragną mężczyźni?

• Długiej, grubej, twardej różdżki.
• Bardzo mocnych odczuć podczas czarowania.
• Wielu skutecznych zaklęć w krótkim czasie.
• Super mocy.
• Kontroli nad różdżką w każdej sytuacji.

Niesamowity eliksir na wydłużenie i pogrubienie twojej różdżki!
Działanie składników eliksiru BiggerSize opiera się na optymalnym wydłużeniu włókien twojej różdżki, dzięki czemu większa męskość może być w Twoim zasięgu. To, co wyróżnia eliksir BiggerSize, to naturalny skład, który daje możliwość wspierania większej męskości, wzmożonej potencji, dużych możliwości i wytrzymałości podczas czarowania.

Dodatkowym atutem eliksiru BiggerSize jest bardzo zmysłowy i przyjemny zapach. Może być on bezpiecznie stosowany z woskami, których używasz w celu konserwacji swojej różdżki.

Eliksir BiggerSize jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny, nie musisz więc martwić się o wpływ, jaki będzie on miał na skórę twoich dłoni.

Eliksir BiggerSize zawiera ekstrakty o wyjątkowych właściwościach:
Guarana działa stymulująco, pobudzająco.
Chmiel ma działanie odprężające, pobudzające i powiększające.
Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie użytkowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najbardziej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes i Pliniusz Starszy. Pobudza ona komórki do aktywnego działania.
• Przypisywane żeń-szeniowi właściwości: to ożywienie włókien oraz większa wydolność różdżki.
Pozostałe składniki również charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami!

Naturalne składniki stymulują wydłużenie i pogrubienie twojej różdżki, wzmocnienie Twojej męskości i potężny wzrost możliwości. Eliksir BiggerSize działa bezpośrednio nałożony na twoją różdżkę, już po pierwszym użyciu!

Delikatnie wmasuj eliksir BiggerSize w różdżkę, by zobaczyć jego działanie.

Zacznij czerpać radość z atrybutu swojej męskości i spełnij swoje marzenia!

RE: Sowia Poczta - Frances A. Murphy - 06-15-2021

Sowa Frances dotarła pod okno Białej Wywerny, stukając dziobem w szybę, a później wsunęła kopertę w szczelinę. Koperta magicznie znalazła się przy ladzie, zaadresowaną do Regisa. Pięknie pachniała perfumami czarownicy. W środku znajdował się pergamin z treścią.

4 listopada 1980

Drogi Regisie

Piszę do ciebie w dość nietypowej sprawie, lecz tę sprawę przedstawię ci już gdy się spotkamy. Chodzi przede wszystkim o coś na czym się bardzo dobrze znasz i podejrzewam, że dobrze główkuję zwracając się z tym do ciebie. Jestem iście podekscytowana, a zarazem przerażona. Mam nadzieję, że znajdziemy wspólny język i będę mogła ci zaufać.

Zarezerwuj dla mnie swój wolny czas. Aby było to w miejscu bez dodatkowych paru uszu. Zjawię się punktualnie. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

PS. Przyniosę irlandzkie wino dla umilenia czasu nam obojga. Na pewno się nie zrazisz.

E.M

RE: Sowia Poczta - Cień - 06-21-2021

10 grudnia 1980

Do właściciela Wywerny i jego kumpla z gładką mordą,

te wasze walki, to była jakaś śmieszna parodia! To nie Hogwart, żebyście bili się jak dzieci! Wiem co mówię! Jestem praktycznie specjalistą w tej dziedzinie! Od dziecka mam inklinację do sztuk walki. Patrząc na was, zrozumiałem, jak musi czuć się człowiek, któremu dementor wysysa duszę! Umierałem z zażenowania z każdą sekundą. Dobrze, że przyjechałem na rowerze i mogłem się błyskawicznie oddalić od tej świątyni przegrywu i żałości.
Nie pozdrawiam,
Niezadowolony klient

RE: Sowia Poczta - Becca Hale - 12-23-2021

18 grudnia 1980r.

Drogi PRACODAWCO,

ja z kolei chciałabym zauważyć, że moje włosy są raczej krótkie. To pewnie ta twoja ostatnia koleżanka. Może w swoim domu nie ma łazienki (albo maszynki do golenia) i zanim do czegokolwiek doszło, musiała się doprowadzić do porządku? Na twoim miejscu więcej bym jej nie używała (maszynki, nie koleżanki), chociaż pewnie jeśli miałeś się od niej (koleżanki, nie maszynki) zarazić jakimś syfem, to już do tego doszło.
Kto jak kto, ale ja tutaj głównie sprzątam.
Powodzenia ze sprawami na mieście. Czy mógłbyś mi przy okazji kupić nową szczoteczkę?

Becca

RE: Sowia Poczta - Charlie Clarke - 12-23-2021

10 stycznia 1980r.

Regis,

nie będę dzisiaj mogła zjawić się w Wywernie. Powiedziałabym, że boli mnie gardło i wolałabym go nie forsować, ale to by nie była prawda. Wyskoczyło mi coś innego. Jutro raczej przyjdę już normalnie. Ten jeden wieczór chyba nikogo nie zabije.

Charlie