Magic Lullaby
Poczta - Wersja do druku

+- Magic Lullaby (http://magiclullaby.pisz.pl)
+-- Dział: Kroniki (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Postacie (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+---- Dział: Zaakceptowane (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+----- Dział: Ramsey Greyback (http://magiclullaby.pisz.pl/forumdisplay.php?fid=189)
+----- Wątek: Poczta (/showthread.php?tid=817)

Strony: 1 2 3 4

Poczta - Ramsey Greyback - 08-29-2019

[Obrazek: 5sj4FA9.png]
Skadi - wiekowa sowa o wyjątkowo łagodnym usposobieniu.

RE: Poczta - Alec Greyback - 08-31-2019

Data: 13 lutego, 13:00
Adresat: Ramsey F. Greyback
Nadawca: Allectus C. II Greyback
Treść: Dziórawy kocioł, pokuj nr 1, godźna 22.

RE: Poczta - Alec Greyback - 09-12-2019

Napisane na stronie tytułowej słownika ortograficznego

Data: 18 lutego, 02:00
Treść: Chelena Carrow wyrosła na uadną dziefczynę. Morze zainteresój się tym tematę?

RE: Poczta - Alec Greyback - 09-25-2019

Data: 18 lutego, 11:00
Treść: Wydaje się być odpowiedniom partiom dla ciebie. Czas tyka, Rey. Teras pora na ciebie.

RE: Poczta - Alec Greyback - 09-27-2019

Data: 21 lutego, 22:39
Treść: Kątaktowałeś się z Cheleną?

RE: Poczta - Alec Greyback - 09-28-2019

Data: 22 lutego, 12:22
Treść: Hyba niehcesz bym się tym zajoł za ciebie?

RE: Poczta - Jaga Babic - 10-15-2019

Data: 27 lutego, 15:39
Nadawca: Jaga Babic
Treść: Dzień dobry. Z wielką przyjemnością spojrzę na wspomnianą księgę. Oprócz tego będę miała parę pytań o eliksir, który muszę przygotować, więc jeśli to nie problem, pojawię się jutro, koło południa.

RE: Poczta - Jaga Babic - 10-16-2019

Data: 27 lutego
Nadawca: Jaga Babic
Treść: Czwartek pasuje.

RE: Poczta - Nerissa A. Black - 10-24-2019

Wiadomość napisana szmaragdowym tuszem na bardzo niewielkim skrawku papieru, wydaje się będącym oderwanym marginesem Proroka Codziennego.

Data: 28 II 1980
Adresat: Ramsey Greyback
Nadawca: Nerissa Andromeda Black
Treść: Powiedz tylko gdzie i kiedy.
N.A.B.

RE: Poczta - Alec Greyback - 10-24-2019

Data: 7 marca, środek nocy
Treść: Bracie. Ramsey. Niewiem do kogo napisać. Dórzo Durzo się zmieniło. Bende ojcem. Sybill jest w cionrzy ciąrzy. Co mam robić. Hciałem, żebyś wiedział pierwszy pierszy.

RE: Poczta - Alec Greyback - 10-25-2019

Data: 8 marca, południe
Treść: Wreszcie mam szansę na rzycie jakiego zawsze hciałem. Byłbym głópi, gdybym nie skożystał.

P.S. Priscilla miała rację.

Data: 9 marca, południe
Treść: Mamy fszystko co tszeba, by ich pogrąrzyć. Mósimy pomyśleć o zemście.

P.S. Astoria jest u ciebie?

Data: 11 marca, rano
Treść: Bez obaw, bracie. Wiem z czym się mieżymy. Liczę na fsparcie.
Fszystko z nią w pożądku?

P. S. 17 mażec - zarezerwuj sobie wieczur. Interesy.

RE: Poczta - Alec Greyback - 10-26-2019

Data: 12 marca, wieczór
Treść: Sprawy sojószowe sojuszowe. Potszebujemy wpływuw, by dokoniczyć remąt Upper Flagley. Mósisz Musisz mi pomuc w negocjacjach.

RE: Poczta - Alec Greyback - 10-27-2019

Data: 15 marca, rano
Treść: Masz głowę na karku, bracie. To najwarzniejsze. Zobaczymy ile uda nam się ugrać. Zafsze Zawsze hodzi o pieniondze, ale tym razem sprawa jest głembsza. Na szali jest być albo nie być członka naszej rodziny. Wpadnę do ciebie pszed przed bankietem. Ubież się elegancko.

RE: Poczta - Alec Greyback - 10-27-2019

Data: 16 marca
Treść: O tą pszeklentą przeklentą wdowę. Będę przed 19.

RE: Poczta - Abel Attaway - 11-17-2019

Data: 11 marca
Adresat: Ramsey Ramsy Greyback
Nadawca: Słodka Tentakulka
Treść: Zostawiłeś swój alkohol, godność i bieliznę w Rozbrykanej Różdżce, mój ty rumaku. Już tęsknię i okładam się dla ciebie mackami...

[Niżej małymi literami zostało zapisane pytanie: Co się z tobą dzieje?]

RE: Poczta - Abel Attaway - 11-19-2019

Nadawca: Abel "cholera" Attaway
Treść: Szlag, a moglibyśmy pociągnąć to dalej. I moglibyśmy poudawać typowych czarodziejów. Pójść na pokaz erotycznego tańca na rurze w burdelu tych Włochów, czy kto to tam prowadzi. Może byłyby magiczne sztuczki. Albo w jakimś mugolskim, bo chyba mugole też takie rzeczy mają. Tentakula może być słodka, patrzysz tylko z jednej strony, no, bardzo naukowej. A tutaj... wiesz, filozofia jeszcze może wkroczyć. Albo stare wierzenia rodowe. Coś w rodzaju tysiąca wyobrażeń tentakuli. No i są kobiety, które lubią te wszystkie dziwaczne nazwy, jak gumochłonku, sówko. Mało piję, prawie nic. No co ty.
Oho. Jak pracujesz? Jakie problemy? Mam przynieść ci zupę mojej babci? Zrobi taką, że od razu staniesz na nogi, ponoć lubi dosypywać pieprzu islandzkich elfów.
Czyszczę sobie uszy, gdy gobliny znowu zaczynają narzekać na skoki w ich akcjach. Norma. Ostatnio udało mi się poprawnie rzucić zaklęcie użytkowe 'Gotuj'. I słuchaj, woda się ugotowała.
Może, ale wiesz, że zawsze mogę cię przyjacielsko ogrzać. Podczas robienia kółek na miotle wokół Londynu.
Polecasz jakąś roślinę doniczkową do mojego mieszkania, która będzie ładnie pachniała i nie odgryzie mi twarzy?

RE: Poczta - Abel Attaway - 11-19-2019

Nadawca: Abel A.
Treść: Żartowałem. Poza tym, jak możesz? Wysyłasz mnie do kogoś innego? Tylko tyle dla ciebie znaczę? To było specjalnie dla ciebie, a nie. Z nikim innym bym nie poszedł, ghulu przebrzydły.
Niby wiem, ale tak na dobrą sprawę nie wiem. Takie szczątkowe informacje to wiesz, gdzie moż... nieważne. Ale jeśli nie chcesz mówić, no to nie będę naciskał. Moja babka to cudowna osoba, ma cierpliwość ze stali. Kobieta z jajami, ogarnia rezerwat i to jeszcze w tym wieku. Kosmos.
Czy ty mnie do siebie zapraszasz? Coś takiego. Zaczynam wątpić w to, czy rzeczywiście dobrze się czujesz.
To gobliny. Może jako rasa coś tam posiadają, ale wiesz jakie są chciwe, potrafią między sobą kombinować i samych siebie mocno rozliczać, a czarodziejów to już zupełnie. W Ministerstwie nie mają praktycznie w ogóle nic do gadania to sobie odbijają w biznesie. Czasem śmiesznie się ich słucha, jeszcze śmieszniej, gdy powiesz coś w ich języku, a oni się nie orientują że to ty. Stawiają za to, że to kolumna przemówiła, dokładnie ta, za którą stoisz.
Ty mi ugotuj. Na pewno świetnie gotujesz. Byłem wielce rozczarowany, gdy po Hogwarcie odrzuciłeś moją propozycję wspólnego zamieszkania. Pomyśl tylko jak wspaniałe mielibyśmy życie. Ja chodziłbym do pracy, a ty byś gotował. Potem jakbym wracał, razem rozwiązywalibyśmy krzyżówki z Proroka i patrzyli przez okno, co dzieje się na Pokątnej.
Ale jesteś śmieszny, skoro sądziłeś, że zaproszę cię na kolację.
Oho. No dobrze.
Czemu akurat on? Ciemiernik. Brzmi jak roślina, która ciągle cierpi. Zapomnij, nie będę sam łaził do jakichś kwiaciarni.
Chodź ze mną kiedyś na zakupy. Chciałbym coś egzotycznego.

RE: Poczta - Rowan Greyback - 11-19-2019

Data: 9 marca
Adrest: Ramsey F. Greyback
Nadawca: Rowan D. Greyback
Treść: Żyjesz? Trzymasz się?